ទំព័រដើម    >    ភាពយន្ត    >    កំពុងបញ្ចាំង

Showtime Sunday 22, October 2017 (Today)

T2eClrNGpx201708311620

GEOSTORM (3D)

រយៈពេល:110 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    Citymall       
    12:00 (HALL 1)
    14:25 (HALL 3)
    19:15 (HALL 3)
    21:55 (HALL 2)

    Toul Kork
    11:15 (HALL 3)
    13:30 (HALL 3)
    16:45 (HALL 2)
    20:00 (HALL 3)
    21:45 (HALL 2)

    Meanchey
    09:30 (HALL 3)
    14:20 (HALL 3)
    17:40 (HALL 2)
    21:50 (HALL 2)

  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 4DX(4DX)

    09:50
    12:10
    14:30
    16:50
    19:10
    21:30

    VIP 1

    10:30
    13:10
    18:10
    20:30

    Theatre 2(3D)

    09:40
    12:00
    14:20
    16:40
    19:00
    21:20
f-0100001039

CHASING THE DRAGON (2D)

រយៈពេល:130 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    Citymall       
    11:50 (HALL 3)
    16:40 (HALL 3)
    21:30 (HALL 3)

    Toul Kork
    09:30 (HALL 1)
    14:05 (HALL 2)
    19:05 (HALL 2)

    Meanchey
    11:45 (HALL 3)
    18:55 (HALL 3)
    21:30 (HALL 3)

  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    VIP 1

    15:30

    Theatre 6

    13:00
    15:40
    21:00

     

f-0100001032

THORT KON (2D)

រយៈពេល:110 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    Citymall       
    09:40 (HALL 1)
    13:30 (HALL 2)
    14:20 (HALL 1)
    16:40 (HALL 1)
    19:00 (HALL 1)
    21:20 (HALL 1)

    Toul Kork
    12:10 (HALL 1)
    14:30 (HALL 1)
    16:50 (HALL 1)
    19:10 (HALL 1)
    21:30 (HALL 1)

    Meanchey
    09:30 (HALL 1)
    11:15 (HALL 2)
    14:15 (HALL 1)
    15:25 (HALL 2)
    16:35 (HALL 1)
    18:55 (HALL 1)
    21:15 (HALL 1)

  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 5

    13:45
    16:00
    18:15

    Theatre 7

    10:00
    12:15
    14:30
    16:45
    19:00
    21:15

     

f-0100001020

THE CRUCIFIXION (2D)

រយៈពេល:90 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    Citymall       
    11:35 (HALL 2)
    15:45 (HALL 2)
    17:40 (HALL 2)

    Toul Kork
    15:45 (HALL 3)
    22:15 (HALL 3)

    Meanchey
    13:30 (HALL 2)
    19:55 (HALL 2)

  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 4

    19:20

    Theatre 5

    09:40
    11:40
f-0100001017

STRONGER (2D)

រយៈពេល:120 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    No Schedule
  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 6
    10:00
f-0100001045

THE SNOWMAN (2D)

រយៈពេល:120 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    No Schedule
  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 5

    20:30

     

     

     

f-0100000984

MY LITTLE PONY (2D)

រយៈពេល:105 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    No Schedule
  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 4

    10:00

     

     

f-0100001019

THE PROMISE – GDH (2D)

រយៈពេល:115 minutes
  • LEGEND CINEMAS

    Citymall       
    09:30 (HALL 3 Early Bird)
    19:35 (HALL 2)

    Toul Kork
    11:40 (HALL 2)
    17:40 (HALL 3)

    Meanchey
    11:50 (HALL 1)
    16:35 (HALL 3)

  • PLATINUM CINEPLEX

    No Schedule
  • MAJOR CINEPLEX

    Theatre 4

    12:20
    14:40
    17:00
    21:20